Tarım Gündem 18.05.2021

18 Mayıs Salı, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölüm konuğu Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ ile Karaman İl Müdürlüğü’nün Projeleri hakkında konuşuldu. Programda; Karaman İl Müdürlüğü’nün tarımsal faaliyetleri, Göksu Taşeli Projesi, “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” Projesi, Yem Bitkileri ve Tohum Dağıtım Projesi, Mera Islah Projesi, Divle Obruk Peyniri hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 18.05.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
 
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Yusuf ŞAHİNBAŞ Karaman göksu taşeli projesi köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi yem bitkileri ve tohum dağıtım projesi mera ıslah projesi divle obruk peyniri