Tarım Gündem 09.09.2021

09 Eylül Perşembe, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet ÖKDEM konuk oldu. Programda; Aydın ili tarım potansiyeli, Aydın ilinin bitkisel ve hayvansal üretimi, Aydın ilinde incir üretimi ve projeleri, Aydın ili su ürünleri üretimi, ulusal ve uluslararası projeler, Tarım ve Orman Bakanlığının Aydın ili özel projeleri hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 09.09.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Ahmet ÖKDEM Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Aydın ili tarım potansiyeli Aydın ili bitkisel ve hayvansal üretimi Aydın ili incir üretimi Aydın ili su ürünleri